ECE-T1JP153FA
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 15000uF 63V 20% (40 X 50mm) Snap-In 0.033 Ohm 7530mA 3000h 85°C Bulk
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Box Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ECET1JP153FA
  • Lieferant:
    Panasonic
  • Artikelnummer:
    ECE-T1JP153FA
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Capacitance Value:
    15000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Voltage:
    63 VDC