ECE-A1HN470U
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 47 µF - 50 V - 20% - 10 X 12.5mm - Radial - 5mm - 140mA - 2000h - 85°C.
Beschreibung +
Search Keywords: ECEA1HN470U
  • Artikelnummer:
    ECE-A1HN470U
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    10 x 12.5 mm
  • Voltage:
    50 VDC