ECE-A1HKS100
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 10uF 50V 20% (6.3 X 5mm) Radial 2.5mm 35mA 1000h 85°C Automotive Bulk
Beschreibung +
Search Keywords: ECEA1HKS100
  • Artikelnummer:
    ECE-A1HKS100
  • Capacitance Value:
    10 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    6.3 x 5 mm
  • Voltage:
    50 VDC
Tools/3D Models +
Ressourcen +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig: 915
Sofort versenden Buy all 915 in-stock or the regular minimum order quantity of 2000