ECA-2EHG4R7B
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 4.7uF 250V 20% (8 X 11.5mm) Radial 5mm 50mA 2000h 105°C Automotive Ammo
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Box Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: ECA2EHG4R7B
  • Lieferant:
    Panasonic
  • Artikelnummer:
    ECA-2EHG4R7B
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    8 x 11.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    250 VDC
Tools/3D Models +
Ressourcen +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
Vorrätig: 270
Versand heute, if you order in Buy all 270 in-stock or the regular minimum order quantity of 2000