35SVPK22M
Panasonic
Aluminum/Polymer Capacitor - 22 µF - ±20% Tolerance - 35 V - 35mOhm ESR - 1000 Hrs @ 125°C - Radial, Can, SMD Package - Surfac ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Aluminum/Polymer Capacitor - 22 µF - ±20% Tolerance - 35 V - 35mOhm ESR - 1000 Hrs @ 125°C - Radial, Can, SMD Package - Surface Mount.