16SVP180MX
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 180uF 16VDC 20% (10 X 7.9mm) SMD 0.03 Ohm 3020mA 2000h 105°C T/R
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Reel Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 16SVP180MX
  • Lieferant:
    Panasonic
  • Artikelnummer:
    16SVP180MX
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Family:
    SVP
  • Lifetime:
    2000 h
  • Capacitance Value:
    180 uF
  • Equivalent Series Resistance:
    0.03 Ohm
  • Dimension:
    7.9 x 10mm mm