- JW1AFSN-DC24V-F
JW1AFSN-DC24V-F
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(28.6x12.8x20)mm THT
Beschreibung
Search Keywords: JW1AFSNDC24VF
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Panasonic Electronic Components
Artikelnummer:JW1AFSN-DC24V-F
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536410050
COO:TH
ECCN:EAR99
Standardmenge:
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C
Coil Resistance:1.1 KOhm