- HE2AN-SW-DC24V
HE2AN-SW-DC24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 25A DPST-NO (( 60mm 34mm 52.8mm))
Beschreibung
Search Keywords: HE2ANSWDC24V
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Panasonic Electronic Components
Artikelnummer:HE2AN-SW-DC24V
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536410050
COO:JP
ECCN:EAR99
Standardmenge:
10 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:DPST-NO
Mounting:N/A
Termination Style:Screw Terminal
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-50 to 55 °C