- CA1-DC24V-N
CA1-DC24V-N
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 50A SPDT(31.2x19.4x59)mm Automotive
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Bulk Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung
Search Keywords: CA1DC24VN
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Panasonic Electronic Components
Artikelnummer:CA1-DC24V-N
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536410005
COO:JP
ECCN:EAR99
Standardmenge:
20 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPDT
Mounting:N/A
Termination Style:Screw Terminal
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-30 to 80 °C