- ALFG2PF12
Panasonic Electronic Components
Vorrätig: 44 283
MINIMALE BESTELLING: 50
VIEW PRODUCTALFG2PF12
Power Relay 12VDC 31A SPST-NO(30.1x15.7x23.3)mm THT
Datenblatt Zubehör Notify Me
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Panasonic Electronic Components
Artikelnummer:ALFG2PF12
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8536410020
COO:TH
ECCN:EAR99
Standardmenge:
50 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C