G7L-2A-X-DC12
Omron Electronics
Power Relay - DPST-NO (2 Form A) - 192mA 12VDC Coil - 25A Contact Rating - 1000VDC Switching - Sealed, Flux Protection - PC Pi ...
Beschreibung +
Power Relay - DPST-NO (2 Form A) - 192mA 12VDC Coil - 25A Contact Rating - 1000VDC Switching - Sealed, Flux Protection - PC Pin - Through Hole.