G7L-1A-T-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 30A SPST-NO (52.5mm 33.5mm 53mm) Bracket
Beschreibung +
Search Keywords: G7L1ATDC24
  • Artikelnummer:
    G7L-1A-T-DC24
    20
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • Mounting:
    Bracket Mount
  • Termination Style:
    Quick Connect
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C