G3VM-601FR(TR05)
G3VM-601FR(TR05)
Omron Electronics
Vorrätig: 850
MINIMALE BESTELLING: 25
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 30mA 1.8V DC-IN 0.6A 600V AC/DC-OUT 8-Pin DIP SMD Stick
Beschreibung +
Search Keywords: G3VM601FR
  • Artikelnummer:
    G3VM-601FR
    EAR99
    200
  • Maximum Output Voltage:
    600 V
  • Maximum Output Current:
    0.6 A
    DC
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    9.66 x 6.4 x 3.65 mm