G3VM-401EY(TR)
G3VM-401EY(TR)
Omron Electronics
Vorrätig: 0
MINIMALE BESTELLING: 375
VIEW PRODUCT
Empfohlener Austausch
G3VM-401DY1
G3VM-401DY1
Omron Electronics
Vorrätig: 0
MINIMALE BESTELLING: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Solid State Relay 25mA 1.3V DC-IN 0.12A 320V AC/DC-OUT 6-Pin DIP SMD Stick
+ see all
Datenblatt Zubehör
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Beschreibung +
Search Keywords: G3VM401EY
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    G3VM-401EY
    EAR99
    200
  • Output Type:
    AC,DC
  • Maximum Output Voltage:
    400 V
  • Maximum Output Current:
    0.12 A
    DC
  • Input Voltage:
    1.3 V
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    7.12 x 6.4 x 3.65 mm