G3VM-201G2(TR)
G3VM-201G2(TR)
Omron Electronics
Vorrätig: 2 153
MINIMALE BESTELLING: 100
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Ultrasensitive MOS FET
Beschreibung +
Ultrasensitive MOS FET
Search Keywords: G3VM201G2
  • Artikelnummer:
    G3VM-201G2
    EAR99
    400
  • Maximum Output Voltage:
    200 V
  • Maximum Output Current:
    0.16 A
    DC
  • Input Voltage:
    1.4 V