G2R2AHDC12BYOMI
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 3A DPST-NO(29mm 13mm 25.5mm) THT
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued & Replaced
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +