- S8VS12024B
S8VS12024B
Omron Automation
Power supply - 120 W - 100 to 240 VAC input - 24 VDC 5A output - DIN rail mounting - digital display with running voltage and ...
Beschreibung
Power supply - 120 W - 100 to 240 VAC input - 24 VDC 5A output - DIN rail mounting - digital display with running voltage and current - peak current - and total run time function with settable alarm point
Search Keywords: S8VS12024B
Spezifizierung
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Lieferant:Omron Automation
Artikelnummer:S8VS12024B
Maßeinheit:Per Each
RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):Yes
HTS:8504409540
COO:CN
ECCN:EAR99
Standardmenge:
1 -
Dimension:110.3 + 11(Max) x 50 x 119.5 mm