- MY2KDC24
MY2KDC24
Omron Automation
Electromechanical Relay 24VDC 470Ohm 3A DPDT(28x21.5x36)mm Socket General Purpose Relay
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung