MOX-2N-131004FE
Ohmite
The MOX-2N-131004FE is a high-voltage, non-inductive, thick-film axial resistor with a resistance of 1 MΩ and a power rating o ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BULK Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
The MOX-2N-131004FE is a high-voltage, non-inductive, thick-film axial resistor with a resistance of 1 MΩ and a power rating of 3.0W.
Search Keywords: MOX2N131004FE
  • Lieferant:
    Ohmite
  • Artikelnummer:
    MOX-2N-131004FE
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    3 W
  • Resistance Value:
    1 MOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 210 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    54.36 x 8.76 mm