L100J5R0E
Ohmite
Res Wirewound 5 Ohm 5% 100W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
Beschreibung +
Search Keywords: L100J5R0E
  • Artikelnummer:
    L100J5R0E
  • Power Rating:
    100 W
  • Resistance Value:
    5 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±400 ppm/°C