L100J500E
Ohmite
Res Wirewound 500 Ohm 5% 100W ±260ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
Beschreibung +
Search Keywords: L100J500E
  • Artikelnummer:
    L100J500E
  • Power Rating:
    100 W
  • Resistance Value:
    500 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C