E300K8R0E
E300K8R0E
Ohmite
Vorrätig: 2
MINIMALE BESTELLING: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
E300K8R0
Ohmite
Res Wirewound 8 Ohm 10% 300W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
Nicht RoHS-konform
BOX Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: E300K8R0
  • Lieferant:
  • Artikelnummer:
    E300K8R0
  • Maßeinheit:
    Per Each
  • RoHS (Beschränkung gefährlicher Stoffe):
    No
  • HTS:
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Vitreous Enamel
  • Mounting:
    Bolt-On
  • Power Rating:
    300 W
  • Termination Style:
    Radial Lug
  • Resistance Value:
    8 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±400 ppm/°C