D100K1K5E
Ohmite
Resistor, Wirewound - Vit. Enamel - Radial Lugs - 100W -A (+/-) 260ppm/AC - 1.5K Ohms
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Beschreibung +
Search Keywords: D100K1K5E
  • Artikelnummer:
    D100K1K5E
  • Power Rating:
    100 W
  • Resistance Value:
    1.5 KOhm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±260 ppm/°C