850F75RE
Ohmite
Res Wirewound 75 Ohm 1% 50W ±20ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BULK Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 850F75RE
  • Lieferant:
    Ohmite
  • Artikelnummer:
    850F75RE
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Aluminum Housed
  • Mounting:
    Chassis Mount
  • Power Rating:
    50 W
  • Termination Style:
    Axial
  • Resistance Value:
    75 Ohm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±20 ppm/°C