605HR100E
Ohmite
Res Metal Film 0.1 Ohm 3% 0.5W(1/2W) Conformal Coated AXL
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
BULK Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: 605HR100E
  • Lieferant:
    Ohmite
  • Artikelnummer:
    605HR100E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    25
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Resistance Value:
    100 mOhm
  • Tolerance:
    3 %
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Packaging:
  • Dimension:
    19.05 mm