MDP18-24A-1C
Micron Industries
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 0.75A 18W
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: MDP1824A1C
  • Lieferant:
    Micron Industries
  • Artikelnummer:
    MDP18-24A-1C
    EAR99
    1
  • Family:
    MDP18
  • Dimension:
    114 x 90 x 22.5 mm
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V