MD120-12A-1C
Micron Industries
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 10A 120W
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Discontinued
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: MD12012A1C
  • Lieferant:
    Micron Industries
  • Artikelnummer:
    MD120-12A-1C
    EAR99
    1
  • Dimension:
    116.6 x 64 x 124.5 mm
  • Family:
    MD120
  • AC Input Voltage:
    115,230 V