PIC24FJ64GP202-I/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 24F - 16-Bit - 32MHz - 21 I/O - 64KB (22K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 28-SSOP.
RoHS-konform
TUBE Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Beschreibung +