PIC18F4685-E/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 18F - 8-Bit - 40MHz - 36 I/O - 96KB (48K x 16) FLASH Program Memory - 1K x 8 EEPROM - 3.25K x 8 RAM - 4. ...
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
TRAY Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Beschreibung +
Microcontroller - PIC 18F - 8-Bit - 40MHz - 36 I/O - 96KB (48K x 16) FLASH Program Memory - 1K x 8 EEPROM - 3.25K x 8 RAM - 4.2 to 5.5V - 44-TQFP.