PIC18F27Q83-E/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 18F - 8-Bit - 64MHz - 25 I/O - 128KB (128K x 8) FLASH - 1K x 8 EEPROM - 12.5K x 8 RAM - 1.8 to 5.5V - 28 ...
RoHS-konform
TUBE Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
Beschreibung +
Microcontroller - PIC 18F - 8-Bit - 64MHz - 25 I/O - 128KB (128K x 8) FLASH - 1K x 8 EEPROM - 12.5K x 8 RAM - 1.8 to 5.5V - 28-SSOP.