PIC16LF1507-I/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 16F - 8-Bit - 20MHz - 17 I/O - 3.5KB (2K x 14) FLASH Program Memory - 128 x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - 20-SSO ...
RoHS-konform
TUBE Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Microcontroller - PIC 16F - 8-Bit - 20MHz - 17 I/O - 3.5KB (2K x 14) FLASH Program Memory - 128 x 8 RAM - 1.8 to 3.6V - 20-SSOP.