PIC16F57T-E/SO
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 16F - 8-Bit - 20MHz - 20 I/O - 3KB (2K x 12) FLASH - 72 x 8 RAM - 2 to 5.5V - 28-SOIC - T&R.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
REEL Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +