UF12A12-STHR
Mechatronics
AC Fan Axial Ball Bearing 115V 106CFM 46dB 120 X 120 X 38mm
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Case Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: UF12A12STHR
  • Lieferant:
    Mechatronics
  • Artikelnummer:
    UF12A12-STHR
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Category:
    AC Fan
  • Dimension:
    120 x 120 x 38 mm
  • Voltage Rating:
    115 V
  • Power Rating:
    12 W