XLG-100-24-A
MEAN WELL
LED Driver - Constant Current - 24V - 4A - 96W - 100 to 305VAC Input - Built-in Pot Dimming - UL Class P, UL8750, UL879
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +