RSDW60F-24
MEAN WELL
Module DC-DC 1-OUT 24V 2.5A 60W Through Hole 6-Pin DIP Tube
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +