RPS-400-24-C
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@10.5A - 252W - Medical
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: RPS40024C
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    RPS-400-24-C
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    80 to 264 V
  • Dimension:
    151 x 86.6 x 43 mm
  • DC Input Voltage:
    113 to 370 V