RPS-120-15
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 15V@5.6A - 84W - Medical
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: RPS12015
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    RPS-120-15
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 29 mm
  • DC Input Voltage:
    113 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    80 to 264 V