NDR-240-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@5A - 240W.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: NDR24048
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    NDR-240-48
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    113.5 x 63 x 125.2 mm
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V