MDR-100-48
MEAN WELL
AC-DC Industrial DIN rail power supply; Output 48Vdc at 2A; plastic case
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: MDR10048
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    MDR-100-48
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    MDR-100
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    55 x 100 x 90 mm