MDR-100-12
MEAN WELL
AC/DC Industrial DIN rail power supply - Input from 85 to 264VAC - Output - 12VDC - 7.5A - 96W - Plastic case.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: MDR10012
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    MDR-100-12
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    55 x 100 x 90 mm