LRS-150F-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@12.5A - 150W
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: LRS150F12
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    LRS-150F-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • Dimension:
    159 x 97 x 30 mm
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V