HRP-600-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@13A - 624W.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: HRP60048
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    HRP-600-48
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Cooling Required (CFM):
    Yes
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V
  • MTBF (Hours):
    140,600(Min)
  • DC Input Voltage:
    120 to 370 V
  • DC OK Signal:
  • Dimension:
    218 x 105 x 63.5 mm