HDR-150-24
MEAN WELL
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 6.25A 150W 6-Pin Box
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: HDR15024
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    HDR-150-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    277 V
  • Efficiency:
    90.5(Typ) %
  • Family:
    HDR-150
  • Dimension:
    58.4 x 105 x 90 mm
  • DC Input Voltage:
    390 V