HDR-100-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@1.92A - 92.2W
Beschreibung +
Search Keywords: HDR10048
  • Artikelnummer:
    HDR-100-48
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Family:
    HDR-100
  • Efficiency:
    90(Typ) %
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    70 x 90 mm