HDR-100-24N
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 24V@4.2A - 100.8W
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: HDR10024N
  • Lieferant:
    MEAN WELL
  • Artikelnummer:
    HDR-100-24N
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    70 x 90 mm