HDR-100-15
MEAN WELL
The HDR-100-15 is an ultra-slim, 92W DIN rail power supply that converts a universal AC input to a 15V DC output.
Beschreibung +
Search Keywords: HDR10015
  • Artikelnummer:
    HDR-100-15
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Efficiency:
    89(Typ) %
  • Dimension:
    70 x 90 mm