ENC-240-12
MEAN WELL
Battery Charger - Bench Top - Desktop - 12V - 240W - 16A - 14.4V@16.7A - Lead Acid - Li-ion - Terminal Block.
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +