DBR-3200-48
MEAN WELL
Battery Chargers 1-OUT 57.6V 55A 3200W
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +