DBR-3200-24
MEAN WELL
Battery Chargers 1-OUT 28.8V 110A 3200W
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +