SK220M016ST
Mallory
Cap Aluminum Lytic 22uF 16V 20% (5 X 11mm) Radial 2mm 9.65 Ohm 75mA 2000h 85°C
+ see all
Datenblatt Zubehör Notify Me
RoHS-konform
Verpackung
Certificate of Compliance Guarantee
Beschreibung +
Search Keywords: SK220M016ST
  • Lieferant:
    Mallory
  • Artikelnummer:
    SK220M016ST
    Yes
    1
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Voltage:
    16 VDC